O firmie

Od wielu lat pomagamy wyposażać biura naszych klientów w wygodne, estetyczne meble jak najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Staramy się proponować korzystne ceny, wszelkie usługi typu dostawa, wnoszenie i montaż mebli nie rodzą w naszej ofercie dodatkowych kosztów, zawsze są gratis.

Meble biurowe dostępne w naszej ofercie charakteryzują się doskonałą precyzją wykonania oraz niepowtarzalnym designem. Uczestniczymy aktywnie w rozwoju naszych klientów, kontakt nie kończy się na wręczeniu faktury, na dalszym etapie zapewniamy im serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz ciągłość produkcji oferowanych mebli.

Bardzo istotne dla nas jest, by nie zmuszać naszych klientów do wielotygodniowego oczekiwania na meble, staramy się tak dobierać dostawców by większość mebli z naszej oferty znalazła się w miejscu przeznaczenia nie później niż trzy tygodnie od podpisania umowy, a najczęściej zamawiane krzesła i fotele w najpopularniejszych kolorach proponujemy „od ręki” ze stale uzupełnianych stanów magazynowych.

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań aby propozycja współpracy była najatrakcyjniejsza i najbliższa Państwa oczekiwaniom.